Folie antypodsłuchowe znajdują zastosowanie tak w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

W niepewnych czasach pozwalają chronić państwowe i wewnątrzwspólnotowe instytucje publiczne oraz formacje zbrojne przed działaniem obcego wywiadu. Od skutecznej ochrony w wojnie hybrydowej zależy bowiem bezpieczeństwo milionów obywateli.

Również w przedsiębiorstwach prywatnych utrzymanie kluczowych informacji wewnątrz firmy jest bardzo ważne, zdarza się ponadto, że w nowoczesnych zagłębiach biurowych naprzeciw siebie budynki wynajmują firmy z tego samego sektora.

Innowacyjne rozwiązania warto chronić, a pomogą w tym montowane przez nas folie antypodsłuchowe.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, w ostatnich latach poszerzyliśmy ofertę o folie antypodsłuchowe, które ze względu na swoją budowę i proces produkcji skutecznie blokują przenikanie fal, które mogą być przechwycone przez obce służby lub konkurencyjną firmę.

Nasze folie niejednokrotnie sprawdzane były przez służby odpowiedzialne za ochronę państwa i akceptowane do użycia w budynkach instytucji publicznych. Posiadamy udokumentowane, poparte badaniami działanie folii.

Dodatkowo nasze folie posiadają  atest PZH (Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny), atest niepalności M1 oraz klasę bezpieczeństwa 3B3 wg normy EN-PN 12600.

Ze względu na specyfikę folii antypodsłuchowych nie pokazujemy zdjęć budynków, w których montowane były folie, nie wymieniamy nazw instytucji ani firm, które w tym zakresie skorzystały z naszej oferty.

Cennik tutaj