Oferta

Nasza oferta to: oklejanie okien i wyklejanie witryn oraz montaż tapet i fototapet,
teren działania: Warszawa i okolice.

oklejaniewitryn

Oklejamy:
– witryny sklepowe;
– witryny zakładów usługowych i biur;
– witryny w galeriach handlowych;
– witryny w restauracjach
i inne.

Oklejanie witryn

Na obecnym rynku bardzo trudno jest konkurować bez dbałości o wizerunek firmy. Wygląd naszej witryny, pierwszy kontakt z klientem decydują o postrzeganiu jej w dalszych etapach naszych relacji. Właściwy design witryny, logo, kolorystyka znaku lub marki przyciągają uwagę i budują zaufanie.

Montujemy:
– folie przeciwsłoneczne i lustrzane;
– folie typu lustro weneckie;
– folie dekoracyjne i reklamowe;
– folie matowe (mrożone);
– folie zabezpieczające;
– folie antywłamaniowe;
– folie termiczne na poliwęglan.

Folie antybakteryjne NOWOŚĆ

Folie przeciwsłoneczne

Folie typu lustro weneckie

Pozwalają uzyskać ze zwykłego szkła lustro weneckie. Taka folia jest doskonałą alternatywą dla drogiego szkła weneckiego – pozwala również uniknąć wymiany szyb, w przypadku gdy następuje zmiana aranżacji. Folie te można montować zarówno w środku pomieszczenia, jak i na zewnątrz.

Folie matowe (mrożone)

Folie zabezpieczające

Szkło mimo obróbki, zabezpieczeń i mocowań to bardzo niebezpieczny materiał. Pęknięta szyba i spadające odłamki są w stanie narobić dużo szkód oraz niebezpiecznie ranić człowieka. Folia zabezpieczająca daje możliwość zabezpieczenia szyb w ten sposób, aby w razie wypadku odłamki szkła nie przemieściły się i nikogo nie raniły. Folie nadają się do każdego rodzaju szkła zamontowanego w różnych płaszczyznach oraz mocowaniach. Przydają się one szczególnie wtedy, gdy szkło narażone jest na nieprzewidziane działanie, np. zabawy dzieci, imprezy, rozregulowanie się maszyn. Można je zatem stosować w takich miejscach jak meble, szklane drzwi, kabiny prysznicowe, balustrady, lustra, wiszące ozdoby, linie produkcyjne, hale sportowe, magazyny. Dzięki bezbarwnej strukturze pozwalają w niewidoczny sposób dać skuteczną ochronę.
Oferowane przez nas folie posiadają atesty Instytutu Techniki Budowlanej i po każdym montażu klient otrzymuje stosowny certyfikat.

Folie antywłamaniowe

Jak sama nazwa wskazuje, mają zabezpieczać przed wtargnięciem na teren budynku osób niepożądanych. Folie te można zamontować na wszystkich rodzajach szkła, poprzez które np. włamywacz mógłby starać dostać się do środka. Folia tego rodzaju dzięki swojej strukturze i grubości skutecznie wzmacnia odporność szyb na mechaniczne zniszczenie. Dzięki bezbarwnej strukturze pozwoli zachować wszelkie standardy zabezpieczeń bez niepotrzebnego oszpecenia budynku metalowymi kratami. Jest ona powszechnie uznawana za skuteczną ochronę przez firmy ubezpieczeniowe oraz agencje ochrony.

Folie termiczne na poliwęglan

Bardzo często duże hale produkcyjne, hale sportowe i inne tego typu obiekty posiadają świetliki lub nawet całe ściany i dachy z poliwęglanu. W miesiącach słonecznych temperatura wewnątrz takich budynków potrafi wzrosnąć do nieprzyjemnych, a wręcz niemożliwych do wytrzymania wysokości – ma na to wpływ działanie promieni słonecznych na poliwęglan. Nasze folie pozwolą skutecznie odbić nawet 80% promieni, co zatrzyma wzrost temperatury nawet do kilkunastu stopni. Istnieją dwa rodzaje folii na poliwęglan: lustrzana, dająca efekt lustra, oraz biała. Folia ta nadaje się również na małe przestrzenie, np. ogrody zimowe, włazy dachowe, i na nich również doskonale spełniają swoje funkcje.

Montaż tapet i fototapet

W naszej ofercie również: oklejanie balkonów, oklejanie wind, oklejanie stoisk targowych i litery przestrzenne.