Oklejanie świetlików z poliwęglanu lub ze szkła na budynkach

Zajmujemy się montażem folii termicznych, przeciwsłonecznych na świetliki z poliwęglanu lub ze szkła. Oklejamy hale produkcyjne, magazyny, budynki użyteczności publicznej, galerie, firmy, bloki mieszkalne oraz domki jednorodzinne.

Najwięcej ciepła dostaje się do pomieszczeń przez dach. Sam dach jest dobrze izolowany poprzez wełnę, styropian lub po prostu beton. Problem pojawia się, gdy na dachu są świetliki z poliwęglanu lub szklane. Dzięki montażowi naszych folii są Państwo w stanie skutecznie ochronić się przed nagrzewaniem się pomieszczeń. Wpływa to w wysokim stopniu na koszty energii za zużycie klimatyzacji. W wielu przypadkach pozwala całkowicie zrezygnować z klimatyzacji. Przy drastycznie rosnących cenach energii takie rozwiązanie to pewny zwrot inwestycji. Średnio udaje nam się obniżyć temperaturę o 10 stopni, często są to dużo większe liczby 15–20 stopni.

Na Państwa życzenie możemy przeprowadzić analizę struktury dachu, energii, jaka dostaje się przez niego oraz przez same świetliki, i w jakim stopniu folie zatrzymają energię słoneczną na zewnątrz; w dalszej kolejności możemy przygotować szacunkowe wyliczenia oszczędności za zużycie energii.

Nasze folie posiadają  atest PZH (Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego- Państwowego Zakładu Higieny), atest niepalności M1, oraz klasę bezpieczeństwa 3B3 wg. normy EN 12600.

Cennik tutaj

Oklejanie świetlików realizowane przez nas i jego efekty